Ota yhteyttä
kapak@kapak.fi

Lisätietoa KAPAK ry:stä

Kansallisten palvelujen kehittäjät KAPAK ry. tukee Suomen tervettä digitalisoitumista, erityisesti edistämällä julkisen ja yksityisen sektorin yhteistoimintaa kansallisten palvelujen kehittämisessä.

Yhdistyksen jäseneksi voivat liittyä yritykset ja yhteisöt, jotka ovat kehittäneet kansallisia palveluja tai perustettu niitä kehittämään.

Yhdistyksen perustajajäseniä ovat Suomen Onlineallekirjoitus Oy / onnistuu.fi (nyk. Visma Solutions, vismasign.fi), Suomen Palkanlaskenta Oy / palkkaus.fi, Suomen Tilaajavastuu Oy / tilaajavastuu.fi ja Solita Oy / lupapiste.fi. Jäsenluettelo kokonaisuudessaan on Jäsenyritykset -sivulla.

 

Lisätiedot:

Puheenjohtaja Robbie Lindberg, 0400 604 488, robbie.lindberg ( at ) palkkaus.fi
Varapuheenjohtaja Jukka Andersson, 0400 501 703, jukka.andersson ( at ) sito.fi
Hallituksen jäsen Aimo Maanavilja, 050 61800, aimo.maanavilja (at) gmail.com
Hallituksen jäsen Harri Koponen, 044 500 0020, harri.koponen ( at ) kapak.fi
Hallituksen jäsen Jukka Tola, 040 575 8281, jukka.tola ( at ) kanavatieto.fi
Hallituksen jäsen Jari Heikkinen, 050 430 1602, jari.heikkinen ( at ) solita.fi

Yhdistyksen hallintoon ja jäsenasioihin liittyen yhdistyksen sihteerinä toimiva Jukka Tola antaa lisätietoja.